نمایه سازی مقالات در سایت مرجع دانش (سیویلیکا)                انجمن سیستم های فازی ایران حامی هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران
  اخذ تاییدیه IEEE و نمایه سازی مقالات پذیرفته شده با لوگوی IEEE
آقای دکتر سعید بلوچیان دبیر کنفرانس اعلام نمودند: پس از رایزنی های فشرده، موافقت IEEE (بزرگترین مرجع علمی مهندسی برق و الکترونیک و کامپیوتر جهان) در حمایت هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اخذ گردید. لازم به ذکر است که IEEE پس از ارزیابی های دقیقی که از کنفرانس های دارای قدمت دارد و با امتیازدهی به آنان از نظر سطح علمی و کیفیت برگزاری، اقدام به حمایت از آنان می نماید که خوشبختانه هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران حائز امتیازات لازم برای اخذ موافقت حمایت IEEE گشته است. بنابراین تمام مقالاتی که پذیرفته شوند با لوگوی IEEE نمایه خواهند شد.


نمایه سازی مقالات در سایت مرجع دانش (سیویلیکا)
تمامی مقالاتی که در هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران پذیرفته شوند در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) نمایه خواهند شد. طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا) که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات فارسی و لاتین تایید شده در هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در سایت مذکور نمایه خواهند شد.
1394/01/30 ادامه مطلب


انجمن سیستم های فازی ایران حامی هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران
انجمن سیستم های فازی ایران به جمع حامیان هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران پیوست.
1393/12/21 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام
کاربران محترم می توانند در قسمت سامانه کاربران ثبت نام کرده و فایلهای (چکیده و اصل مقاله) خود را ارسال نمایند.لازم به ذکر است که نتایج و کلیه ارتباطات شما از طریق همان پنل کاربری انجام خواهد شد.
1390/11/01 ادامه مطلب



یکی از مفیدترین راههای تشویق پژوهشگران و متخصصان ،ایجاد فضای مناسب جهت ارائه نتایج تحقیقات علمی و دستاوردهای صنعتی و تبادل نظر و بوجود آوردن ارتباط قوی تر و واقعی تر بین صنعت و دانشگاه، برگزاری کنفرانسهای علمی است. برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد که یکی از دانشگاههای رو به توسعه ایران به شمار می رود، مایه افتخاراست که با برگزاری یکی از بزرگترین کنفرانس های علمی کشور در راستای افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو و توسعه همکاریهای علمی با سایر مراکز  علمی کشور و جهان از سوی دیگر نقش مهمی را ایفا کند. دنبال نمودن نتایج حاصل از کنفرانس علمی و نزدیکتر نمودن نظرات پژوهشگران ومتخصصان دانشگاهی و صنعتی در جهت بهره برداری بهینه از نتایج پژوهشهای انجام شده با توجه به نیازهای صنایع از اهداف نقشی داشته باشیم.

محور های کلی کنفرانس عبارتند از:
  • قدرت
  •  کنترل
  • الکترونیک
  • مخابرات
  • مکاترونیک
  • مهندسی پزشکی
  • کامپیوتر,IT
  • آموزش مجازی
دبیرخانه کنفرانس
آدرس دبیر خانه:
استان خراسان رضوی
 شهرستان گناباد 
میدان بسیج
بلوار دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی

صندوق پستی: 9691664791

شماره تماس دبیرخانه:
051-57258462


آخرین تاریخ دریافت چکیده و متن کامل مقالات:

31 اردیبهشت ماه 94

اعلام نتایج داوری:

20 تیر ماه 94

تاریخ برگزاری کنفرانس:

  28 و 29 مرداد ماه 1394

 
 

برگزار کنندگان
حامیان