راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات
ثبت رزومه علمی
الگوی تهیه پاورپوئینت ارائه
الگوی تهیه پوستر
ارسال پوستر
برنامه زمان بندی
درخواست ارسال گواهینامه
 
ارسال پستی گواهینامه پذیرش مقاله                بازديدهاي سياهتي، زيارتي و تفريحي را در مدت برگزاري کنفرانس

ارسال پستی گواهینامه پذیرش مقاله
به اطلاع پژوهشگرانی که مراحل ثبت نام نهایی مقاله پذیرفته شده خود را انجام داده اند و در قسمت سمت راست این صفحه درخواست دریافت گواهی پذیرش مقاله خود را تکمیل نموده اند، می رساند. ارسال پستی گواهینامه ها آغاز شده و حداکثر تا اوایل مهرماه به دست پژوهشگران عزیز خواهد رسید
1394/06/18 ادامه مطلب


بازديدهاي سياهتي، زيارتي و تفريحي را در مدت برگزاري کنفرانس
مهمانان ارجمند: ضمن آرزوی سلامتی باطلاع مي رساند، کميته ارتباط با صنعت هفتمين کنفرانس مهندسي برق و الکترونيک ايران در نظر دارد جهت رفاه حال مهمانان و آشنايي آنان با ابنيه تاريخي و گردشگري شهرستان گناباد، بازديدهاي سياهتي، زيارتي و تفريحي را در مدت برگزاري کنفرانس مطابق جدول ذيل برگزار نمايد. مراتب جهت اطلاع و شرکت مهمانان عزيز باستحضار مي رسد.
1394/05/25 ادامه مطلب


برنامه زمانی برگزاری کارگاههای آموزشی
برنامه زمانی برگزاری کارگاههای آموزشی که همزمان با هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران برگزار می شود، به شرح ذیل اعلام می گردد.
1394/05/24 ادامه مطلب


اعلام نتایج داوری مقالات و برنامه زمان‌بندی
با توجه به اعلام نتایج داوری مقالات در سامانه کاربران،مقالات نویسندگان محترمی که وضعیت مقاله آنان به صورت پذیرش نهایی در سامانه ثبت گردیده است و حداکثر تا 10 مرداد نسبت به نهایی نمودن ثبت‌نام خود اقدام نموده‌اند، به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
1394/05/20 ادامه مطلب


تمدید مهلت ثبت نام مقالاتی که پذیرش آنها اعلام شده
مهلت ثبت نام مقالاتی که پذیرش آنها اعلام شده و تا کنون ثبت نام کنفرانس را انجام نداده اند تا 9 مرداد 94 تمدید گردید. پژوهشگران عزیز جهت تکمیل مراحل ثبت نام حداکثر تا تاریخ مذکور به پنل کاربری خود مراجعه نمایند. شایان ذکر است پس از این تاریخ، ثبت نام با تاخیر لحاظ خواهد شد.
1394/05/06 ادامه مطلب


آغاز اعلام پیش از موعد نتایج داوری
باتوجه به برنامه ریزیهای انجام شده در دبیرخانه هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران از تاریخ 10 تیرماه اعلام نتایج داوری مقالاتی که نظر حداقل 2 داور در خصوص آن اخذ گردیده ، آغاز شده است. شایان ذکر است که این اعلام نتایج در خصوص هر مقاله ای بستگی به اتمام فرآیند داوری و دریافت نظرات داوران محترم کمیته علمی دارد. بنابراین پژوهشگران عزیز می توانند از تاریخ مذکور با مراجعه به پنل کاربری خود از آخرین وضعیت مقاله خود مطلع گردند.
1394/04/11 ادامه مطلبیکی از مفیدترین راههای تشویق پژوهشگران و متخصصان ،ایجاد فضای مناسب جهت ارائه نتایج تحقیقات علمی و دستاوردهای صنعتی و تبادل نظر و بوجود آوردن ارتباط قوی تر و واقعی تر بین صنعت و دانشگاه، برگزاری کنفرانسهای علمی است. برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد که یکی از دانشگاههای رو به توسعه ایران به شمار می رود، مایه افتخاراست که با برگزاری یکی از بزرگترین کنفرانس های علمی کشور در راستای افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو و توسعه همکاریهای علمی با سایر مراکز  علمی کشور و جهان از سوی دیگر نقش مهمی را ایفا کند. دنبال نمودن نتایج حاصل از کنفرانس علمی و نزدیکتر نمودن نظرات پژوهشگران ومتخصصان دانشگاهی و صنعتی در جهت بهره برداری بهینه از نتایج پژوهشهای انجام شده با توجه به نیازهای صنایع از اهداف نقشی داشته باشیم.

محور های کلی کنفرانس عبارتند از:
  • قدرت
  •  کنترل
  • الکترونیک
  • مخابرات
  • مکاترونیک
  • مهندسی پزشکی
  • کامپیوتر,IT,ICT
  • آموزش مجازی
دبیرخانه کنفرانس
دبیرخانه:
خراسان رضوی ـ شهرستان گناباد 
میدان بسیج  ـ بلوار دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی
صندوق پستی: 9691664791

تلفن:

051-57258462 (ساعت 11:30 الی 12:30)
051-58454784

iceee.iaug@gmail.com
iceee2015@iau-gonabad.ac.ir
iceee2015@yahoo.com

 

آخرین تاریخ دریافت چکیده و متن کامل مقالات:

31 اردیبهشت ماه 94

20 خرداد ماه 94

1 تیر ماه 94

اعلام نتایج داوری:

20 تیر ماه 94

تاریخ برگزاری کنفرانس:

  28 و 29 مرداد ماه 1394

 
 

برگزار کنندگان
حامیان علمی