تمدید مهلت ارسال مقالات                برگزاری کارگاههای آموزشی همزمان با هفتمین کنفرانس برق و الکترونیک ایران
  اخذ تاییدیه IEEE و نمایه سازی مقالات پذیرفته شده با لوگوی IEEE
آقای دکتر سعید بلوچیان دبیر کنفرانس اعلام نمودند: پس از رایزنی های فشرده، موافقت IEEE (بزرگترین مرجع علمی مهندسی برق و الکترونیک و کامپیوتر جهان) در حمایت هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اخذ گردید. لازم به ذکر است که IEEE پس از ارزیابی های دقیقی که از کنفرانس های دارای قدمت دارد و با امتیازدهی به آنان از نظر سطح علمی و کیفیت برگزاری، اقدام به حمایت از آنان می نماید که خوشبختانه هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران حائز امتیازات لازم برای اخذ موافقت حمایت IEEE گشته است. بنابراین تمام مقالاتی که پذیرفته شوند با لوگوی IEEE نمایه خواهند شد.


تمدید مهلت ارسال مقالات
شورای سیاستگذاری با توجه به هم پوشانی مهلت تمدیدی ارسال مقالات با بازه امتحانات دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی بنا به درخواست آنان جهت ارسال و یا تکمیل فرآیند ارسال کامل مقالات با تمدید ارسال تا 1 تیر ماه 94 موافقت نمود. شایان ذکر است نتیجه داوری مقالات ارسالی پس از 20 خردادماه با یک هفته تاخیر نسبت به تاریخ اعلام شده برای سایر مقالات خواهد بود.
1394/03/21 ادامه مطلب


برگزاری کارگاههای آموزشی همزمان با هفتمین کنفرانس برق و الکترونیک ایران
همزمان با هفتمین کنفرانس برق و الکترونیک ایران 4 کارگاه آموزشی مطابق برنامه اعلام شده ، برگزار می گردد. ضمنآ به افراد شرکت کننده گواهی پایان دوره از طرف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد گناباد اعطا خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دروره ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1394/03/06 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات
با توجه به درخواست های مکرر اساتید و پژوهشگران عزیز، شورای سیاستگذاری هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در جلسه ای ویژه تاریخ ارسال مقالات را حداکثر تا 20 خرداد 94 تمدید نمود. بنابراین پژوهشگران عزیز حداکثر تا این تاریخ می توانند مقالات خود را ارسال نمایند.
1394/03/01 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات در سایت مرجع دانش (سیویلیکا)
تمامی مقالاتی که در هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران پذیرفته شوند در سایت مرجع دانش (سیویلیکا) نمایه خواهند شد. طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا) که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات فارسی و لاتین تایید شده در هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در سایت مذکور نمایه خواهند شد.
1394/01/30 ادامه مطلب


انجمن سیستم های فازی ایران حامی هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران
انجمن سیستم های فازی ایران به جمع حامیان هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران پیوست.
1393/12/21 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام
کاربران محترم می توانند در قسمت سامانه کاربران ثبت نام کرده و فایلهای (چکیده و اصل مقاله) خود را ارسال نمایند.لازم به ذکر است که نتایج و کلیه ارتباطات شما از طریق همان پنل کاربری انجام خواهد شد.
1390/11/01 ادامه مطلبیکی از مفیدترین راههای تشویق پژوهشگران و متخصصان ،ایجاد فضای مناسب جهت ارائه نتایج تحقیقات علمی و دستاوردهای صنعتی و تبادل نظر و بوجود آوردن ارتباط قوی تر و واقعی تر بین صنعت و دانشگاه، برگزاری کنفرانسهای علمی است. برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد که یکی از دانشگاههای رو به توسعه ایران به شمار می رود، مایه افتخاراست که با برگزاری یکی از بزرگترین کنفرانس های علمی کشور در راستای افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو و توسعه همکاریهای علمی با سایر مراکز  علمی کشور و جهان از سوی دیگر نقش مهمی را ایفا کند. دنبال نمودن نتایج حاصل از کنفرانس علمی و نزدیکتر نمودن نظرات پژوهشگران ومتخصصان دانشگاهی و صنعتی در جهت بهره برداری بهینه از نتایج پژوهشهای انجام شده با توجه به نیازهای صنایع از اهداف نقشی داشته باشیم.

محور های کلی کنفرانس عبارتند از:
  • قدرت
  •  کنترل
  • الکترونیک
  • مخابرات
  • مکاترونیک
  • مهندسی پزشکی
  • کامپیوتر,IT,ICT
  • آموزش مجازی
دبیرخانه کنفرانس
دبیرخانه:
خراسان رضوی ـ شهرستان گناباد 
میدان بسیج  ـ بلوار دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی

صندوق پستی: 9691664791

051-57258462
شماره تلفن شبانه روزی :

05158454784
مهندس محمود صدوقی

iceee2015@iau-gonabad.ac.ir
iceee2015@yahoo.com
  

آخرین تاریخ دریافت چکیده و متن کامل مقالات:

31 اردیبهشت ماه 94

20 خرداد ماه 94

1 تیر ماه 94

اعلام نتایج داوری:

20 تیر ماه 94

تاریخ برگزاری کنفرانس:

  28 و 29 مرداد ماه 1394

 
 

برگزار کنندگان
حامیان علمی