راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات
ثبت رزومه علمی
الگوی تهیه پاورپوئینت ارائه
الگوی تهیه پوستر
ارسال پوستر
برنامه زمان بندی
درخواست ارسال گواهینامه
صفحه اصلی > معرفی کنفرانس
.: معرفی کنفرانس

مهندسی برق و کامپیوتر به عنوان یکی از رشته هایی شناخته می شود که قابلیت ارتباط تنگاتنگی را با صنعت دارد .از اینرو برگزاری همایش هایی در این زمینه امکان این ارتباط را بیش از پیش فراهم می آورد.کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران که تاکنون شش دوره آن با موفقیت برگزا ر شده است، نشان داده است که توانایی جذب مخاطبان بیشمار خود را در بین جامعه دانشگاه و صاحبان صنعت داشته است. همچنین با توجه به قدمت این کنفرانس که دوره پیشین آن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد برگزار شده است به یک نشان علمی برای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل شده است. از جمله موفقیت های این کنفرانس دریافت افتخار نمایه سازی در  IEEE(به عنوان بالاترین مرجع علمی مهندسی برق و کامپیوتر در جهان)بوده است که در دوره ششم به آن دست یافته است.

مخاطبان این کنفرانس دانشجویان و اساتید و صاحبان صنعت در کلیه گرایش ها در رشته های مهندسی برق- مهندسی کامپیوتر- مهندسی پزشکی- مهندسی مکانیک و مکاترونیک همانندIEEEمی باشد.

از نظر آمار کیفی هرساله سطح مقالات کنفرانس به گواهی اهالی فن در دانشگاه های مادر کشور در حال پیشرفت بوده به طوری که بسیاری از مقالات پذیرفته شده کنفرانس بلافاصله در مجلات علمی پژوهشی کشور به چاپ رسیده اند.

از دیدگاه آمار کمی جدول زیر بیانگر آمار مربوطه به  مقالات کنفرانس می باشد.

ردیف

دوره های قبل

تعداد مقالات پذیرفته شده

تعداد مقالات ارسالی

1

اولین کنفرانس

223

865

2

دومین کنفرانس

286

987

3

سومین کنفرانس

400

1031

4

چهارمین کنفرانس

475

1087

5

پنجمین کنفرانس

600

1455

6

ششمین کنفرانس

599

1463